KONTAKT

ZIELONY DOMEK
Ewa i Sebastian Bator
Ul. Różana 8
Dąb Polski
87-815 Smólnik

TEL: 24 26 14 343
KOM: 608 206 828
e-mail:
kontakt@zielony-domek.eu
noclegownia
Start Regulamin
Regulamin PDF Drukuj

REGULAMIN ZIELONEGO DOMKU W DĘBIE POLSKIM

1. Doba trwa od godziny 16.00 w dniu przyjazdu do godziny 11.00 w dniu wyjazdu. Uprasza się Gości o okazywanie dowodu tożsamości w celach meldunkowych.

2. Wydajemy jeden komplet kluczy: od domku i bramy oraz furtki (opłata za zgubienie 300 zł).

3. Opłata za pobyt i kaucja w wysokości 300 zł pobierana jest w dniu przyjazdu i zwracana na konto w przypadku niestwierdzenia szkód.

4. Zabrania się przywożenia zwierząt do domku bez uprzedniej zgody właścicieli.

5. Woda podgrzewana jest w bojlerze elektrycznym, dlatego prosimy o oszczędność i korzystanie z prysznica w odpowiednich odstępach czasu.

6. Obiekt jest automatycznie ogrzewany elektrycznie. Chętni mogą również palić w kominku (opał w cenie). Obsługa techniczna podczas pobytu (np. wymiana butli gazowej, czyszczenie kominka, leży w gestii gości).

7. Wykaz telefonów alarmowych:                                  Policja- 997
Centrum Powiadamiania Ratunkowego- 112                 Straż Pożarna- 998
Pogotowie Ratunkowe-  999                                        Pogotowie Energetyczne- 991

8. W przypadku stwierdzenia szkód, braku funkcjonalności urządzeń problemy zgłaszać do Ewy Bator 0 608 206 828.  Główny wyłącznik prądu elektrycznego, apteczka pierwszej pomocy i sprzęt gaśniczy znajdują się przy wejściu po lewej stronie. Główny zawór wody znajduje się w szafce pod bojlerem (WC parter).

9. Zielony Domek nie ponosi odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie rzeczy wniesionych do domku oraz za szkody na pojazdach Gości. Prosimy także o nie pozostawianie dzieci bez opieki rodziców.

10. Sprzątanie podczas pobytu leży w gestii Gości, śmieci prosimy wynosić do kubła. W łazience oraz kuchni obowiązuje zakaz używania środków na bazie chloru. Opłata za sprzątanie końcowe nieobowiązkowa wynosi 200 zł (potrącana z kaucji).

11. W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia. Palić wolno tylko na zewnątrz.
Zabrania się także wnoszenia materiałów łatwopalnych i wybuchowych.

12. Gościom nie stosującym się do regulaminu, może  zostać wypowiedziana umowa. Można też odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu nie przestrzegał regulaminu.